Logo Loading

YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Kosova Demokratik Türk Partisi olarak, geride bıraktığımız 2011 yılı partimiz açısından önemli, başarılı ve verimli projelere imza atılan bir çalışma yılı olmuştur.

2011 yılı içerisinde KDTP, Kosova Hükümeti Yönetimi’nde önemli temsilcillikler elde etmesi yanı sıra, Türkiye – Kosova arasındaki sosyal, ekonomik ve kültürel ilişkilerin gelişmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.

2012 yılında da Kosova Demokratik Türk Partisi olarak hiç kuşkusuz en önemli hareket noktamız, şimdiye kadar olduğu gibi halkımıza en iyi ve en etkin hizmetleri sunma gayreti olacaktır.

Aynı zamanda Kosova Hükümeti Kamu Yönetimi Bakanlığı olarak,2011 yılı içerisinde devam eden ve yeni şekillenmeye başlayan belirli yatırımların, 2012 yılı içinde tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olmasının heyecanını yaşamaktayız. 2012 yılı, Bakanlığımızın çalışmalarına başladığı ve pek çoğunda önemli mesafeler kat ettiği projelerini Kosova vatandaşlarımızla buluşturma yılı olacaktır.

Bu vesile ile Kosova halkının yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yepyeni yatırımlarla büyüyen, güzelleşen ve gelişen devletimizde hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk ve refah içinde bir yaşam geçirmeyi temenni ederim.

Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı
Mahir YAĞCILAR