Logo Loading

YTB Başkanı Abdullah Eren’den KDTP’ye Ziyaret

YTB Başkanı Abdullah Eren’den KDTP’ye Ziyaret

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Abdullah Eren, Türkiye Cumhuriyeti Priştine Büyükelçisi Çağrı Sakar eşliğinde partimizi ziyaret ettiler.

#YTB Başkanı Abdullah Eren, Genel Başkanımız ve Meclis Başkan Vekilimiz Fikrim Damka’nın öncülüğünde üst düzey parti temsilcileri tarafından karşılandı.

Genel Başkanımız partimizi ziyaret eden YTB Başkanını selamlayarak, özellikle Türk toplumunun birçok noktada beklentilerine değinerek, bugüne kadar her alanda sunmuş oldukları destekler için teşekkürlerini iletti.

#YTB Başkanı Eren, öncelikle parti yönetimini devralan ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Genel Başkanımızı kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Evlad-ı Fatihan olarak, Kosova’da kendisini evinde hisettiğini, iki ülke ilişkilerinde hem dostluğun hem kardeşliğin gayretlerinde olduklarını, işbirliği içinde daha güzel çalışmaların yapılması adına daha fazla çaba sarf edeceklerini, hem Türk toplumuna hem de partimize desteklerinin artarak devam edeceğini vurguladı.

Büyükelçi Çağrı Sakar ise Parti Genel Başkanının bugüne kadar yaptığı çalışmalarla partide köklü değişimler gerçekleştirmekte olduğunu ve bu yolda emin adımlarla geleceğe doğru yeni bir vizyonla devam edileceğine dair inancının tam olduğunu ifade etti.

Genel Başkanımız Fikrim Damka, YTB Başkanı Abdullah Eren’e ziyaretleri anısına Partimizin plaketini takdim etti.

#BirlikteGüçlüyüz ???? #KDTP