Logo Loading

Yunus Emre Enstitüsü Başarılı ve Verimli

Yunus Emre Enstitüsü Başarılı ve Verimli

Kosova Yunus Emre Enstitüsü, KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı, Sn. Mahir Yağcıları makamında ziyaret ettiler. Ziyaretin amacı Yunus Emre Enstitüsünün 2011 yılında yapılan aktivitelerin değerlendirilmesiydi. Bu yıl Yunus Emre Enstitüsü tarafından yapılan aktiviteler hakkında konuşulurken önümüzdeki 2012 yılında yapılacak olan aktiviteler hakkında da konuşuldu.

Sn. Mahir Yağcılar Yunus Emre Enstitüsünün bu yıl yapılan aktivitelerinde başarılı ve verimli olarak değerlendirdi. Önümüzdeki yıl içinde KDTP açısından da birçok aktiviteler yapılacaktır. Bu aktivitelerin ortaklaşa yapılması halkımız içinde önemlidir. Aynı zamanda Kosova’daki derneklerimizin bu aktivitelerde yer alması ve ortaklaşa projelerin üretilmesi bizim için daha yararlı olur. Yunus Emre Enstitüsü ve KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı Kosova’daki Türk Derneklerimizin önümüzdeki günlerde bir araya gelip 2012 yılı için yapılacak projeler hakkında ortak bir çalışma düzenlenmesi açısından bir araya gelmeleri kararlaştırıldı.

Yunus Emre Enstitüsü KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılara 2011 yılında işbirliğinden dolayı teşekkürlerini sunarken küçük el yapımı tablo hediye ettiler.